Walkera – co oferuje swoim klientom?

Filed in Dzieci by on 26 marca 2015 0 Comments

Walkera to najbardziej popularny na świecie producent, który od lat wytwarza zdobywające uznanie latające modele. Ten producent ma swoją siedzibę w Hong Kongu, natomiast jego oficjalnym dystrybutorem  na jest  Polskę AeroMind. Walkera w ostatnim czasie systematycznie rozwijał produkcję multikopterów, aby w dzisiejszych czasach stać się największym konkurentem dla różnorodnych firm na świecie. Produkcji tej marki dostępne są w różnorodnych sklepach zarówno internetowych, jak też stacjonarnych. Każdy, kto chce się w nie zaopatrzyć to bez problemu może tego dokonać.

Strategia rozwoju Walkera opiera się przede wszystkim na upowszechnianiu najnowocześniejszych rozwiązań oraz stawiają sobie za cel pełną autonomiczność produkcji. Laboratoria zaawansowanych technologii przygotowują własne rozwiązania dla wszystkich produkowanych elementów, natomiast co kilka miesięcy pojawiają się nowe rozwiązania technologiczne i programistyczne. Fabryka Walkera zajmuje powierzchnię ponad 40 000 m2 warsztatów, natomiast siedziba zakładu zlokalizowana jest w samym centrum Delty Rzeki Perłowej. Zespół tej firmy składa się z ponad 1000 inżynierów wyższego szczebla oraz szerokiej rzeczy niezwykle zręcznych pracowników. Ten producent jest bardzo wyjątkowy przede wszystkim z tego względu, że w jednej organizacji łączy wytwórstwo, badania i rozwój, a także marketing i serwis. Ta marka jako pierwsza wprowadziła do oferty kompaktowe hexakoptery, a w najnowocześniejszych zestawach umieściła ground station razem z trybem follow me, czyli podążania za mną, a także planowaniem lotów autonomicznych, czyli tak zwanych waypointów. Wszystkie produkty marki Walkera chronione są patentem i trafiają do różnych zakątków świata. Docierają między innymi do Europy, Stanów Zjednoczonych, południowo – wschodniej Azji, a także innych rejonów świata. Cechą charakterystyczną tej marki jest bardzo wysoka jakość wytwarzanych urządzeń oraz solidny serwis. Ta firma zyskuje mnóstwo pozytywnych opinii wśród osób, które już korzystały z usług tej firmy. Dzięki tak korzystnym ocenom coraz bardziej poszerza się zasięg tej firmy, a wówczas więcej osób może skorzystać z ich oferty.

Firma Walkera stworzyła wiele przełomowych modeli, które zdobyły uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Do takich urządzeń zalicza się na przykład micro śmigłowiec. Jest to tak naprawdę pierwszy tak mały model w którym zastosowano trzyosiowy żyroskop z systemem Auto Stabilizacji. Ten żyroskop pomaga na bieżąco stabilizować lot, dzięki czemu osoba, która obsługuje to urządzenie jest w pełni usatysfakcjonowana.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *