Czym kierować się przy wyborze firmy wykonującej dla nas haft komputerowy?

Filed in Firma by on 12 grudnia 2012 0 Comments

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszy się przemysłowe zdobienie odzieży. Wiele osób chciałoby posiadać ubrania czy tekstylia z własnymi nadrukami czy haftami, ale nie wie jaką firmę wybrać, by osiągnąć zadowalający nas rezultat.

Przemysłowe zdobienie odzieży świetnie sprawdza się przy masowych zamówieniach, ale jest możliwe także zamawianie nadruków w mniejszych ilościach. Kiedy wiemy jaka ilość jest nam potrzebna musimy zastanowić się nad właściwą techniką. Jeżeli nie jesteśmy pewni czego dokładnie chcemy najlepiej udać się bezpośrednio do odpowiedniej firmy, która przedstawi swoją ofertę i pomoże wybrać rozwiązania najlepiej pasujące do naszych potrzeb.

Wśród wielu technologii dostępnych na naszym rynku niewątpliwie wyróżnia się nowoczesna forma tradycyjnego haftu, mianowicie haft komputerowy. Ta metoda posiada wiele atutów, dzięki którym mogła znaleźć się w gronie najbardziej ekskluzywnych i pożądanych technik jakie są obecnie w użyciu. Należy wyróżnić wśród nich takie cechy jak niezwykłą trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju zniszczenia, na jakie podatne są np zwykłe nadruki termalne. Dzięki zastosowaniu maszyn sterowanych komputerowo produkcja haftu może odbywać się teraz na przemysłową skalę, a my mamy pewność że cała wyprodukowana seria jednego wzoru będzie niemal identyczna – ubytki zdarzają się bowiem niezwykle rzadko. Nie należy zapominać również o tym że haft komputerowy oferuje nam szeroki wybór wzorów i kolorów i można stosować go na wszystkich materiałach tekstylnych: koszulkach, torbach, polarach czy czapkach i wielu innych.

Podstawowa wiedza na temat techniki nie jest jednak wszystkim. Ważną rzeczą jest wybór odpowiedniej firmy która zagwarantuje nam produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Przy wyborze odpowiedniej placówki należy najpierw przeprowadzić wstępne rozeznanie. Pamiętajmy że na wysoką jakość końcowego wyrobu wpływ mają zastosowane surowce. Ponadto istotne jest aby park maszynowy był odpowiednio wyposażony i zmodernizowany. Nie zapominajmy także o ludziach – profesjonalna i doświadczona kadra umiejętnie obsłuży sprzęty, tak by efekt końcowy był jak najlepszy.

Wiele placówek wyspecjalizowanych jest jedynie w dziedzinie haftu komputerowego, inne posiadają bogatą ofertę i nie ograniczają się jedynie do produkcji haftu, ale także nadruku, aplikacji laserowej, wyklejania, foto druku oraz tekstylnych produktów reklamowych, w tym odzieży, Eko-toreb, flag, itp. Ponadto placówki tego typu wykonują także nadruki na t-shirtach, kubkach, samochodach, torebkach, flagach i wielu innych.

Wśród wielu hafciarni działających na terenie Polski na naszą uwagę zasługuje między innymi dolnośląska firma Carol. Przedsiębiorstwo to powstało w 2004 roku, może więc pochwalić się niemal dziesięcioletnim doświadczeniem w tej branży. Placówka rozwija się dynamicznie od momentu powstania i obecnie może poszczycić się nowoczesną halą produkcyjną wyposażoną w sprzęty niemieckiej marki ZSK. W swojej ofercie firma posiada również klasowej jakości koszulki reklamowe Promostars. Bogaty park maszynowy pozwala także na wykonywanie nadruków w wielu technikach. Wśród nich znaleźć można:

  • Sitodruk
  • Flex/Flock
  • Sublimacje
  • Termotransfer
  • Druk bezpośredni

Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się również drukiem mało i wielkoformatowym, w tym:

  • bannerami
  • tablicami informacyjnymi
  • flagami

Zapraszamy na stronę carol.com.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *