Zbieramy punkty Playback.

Filed in Internet by on 2 grudnia 2012 0 Comments

Programy typu lojalnościowego  są obecnie bardzo popularne i lubiane przez konsumentów.

Korzyści są po obu stronach – my kupujemy a w zamian dostajemy nagrody i upominki, czy rabaty na zakupy. Na dzień dzisiejszy jednym z najpopularniejszych jest program Payback. Jak szybko nauczyć się uzbierać punkty na nagrody?

Najpierw trzeba być oczywiście zarejestrowanym. Zrobisz to  się przez Internet, wypełniając formularz rejestracyjny. Kartę Playback  otrzymasz listownie do domu. Masz możliwość też zarejestrować się odbierając zestaw startowy w oddziale partnera Payback. Wypełniasz tam formularz i oddajesz sprzedawcy – aktywujesz kartę przez Internet na stronie Payback.

No i możesz zacząć zbierać punkty. Do programu Payback wpisani są liczni partnerzy. U części z nich możesz zbierać punkty przy okazji zakupów w sklepie.

Punkty można zbierać również online. Aby to zrobić zaloguj się do swojego konta Playback. Kolejno wejdź na stronę danego sklepu klikając w odnośnik na stronie Payback. Punkty za zakupy zostaną naliczone, jedynie wchodząc przez stronę Playback przy zalogowaniu. Jeśli korzystasz z np. Orange, Allegro, to żeby dostać punkty, wprowadź swój numer Payback w ustawieniach konta w tych usługach. Punkty naliczą się w momencie zakupów.

Ilość punktów za transakcję, jest indywidualna dla poszczególnego partnera. Jeśli chcesz szybciej zbierać punkty, to szukaj specjalnych ofert. Aby je dostawać przy rejestracji wyraź zgodę na otrzymywanie ofert. Przykładowo otrzymasz kupony, kody itp.

Na stacji paliw BP przy kasie są urządzenia z których drukują się kupony przy płaceniu, z ofertą specjalną. Takie kupony drukują się przypadkowo- dla szczęściarzy.

W hipermarkecie Real znajdziesz Punktomat. Gdy będziesz na  zakupach zeskakuj swoją kartę – tam też można wydrukować kupony z indywidualną ofertą.

Kupony będziesz otrzymywać też co jakiś czas do domu. W każdej z możliwości kupony będą różne i nie powtórzą się. Punkty można również zbierać zamawiając kartę płatniczą MasterCard Payback w banku WBK. Dodatkowe punkty będą naliczane podczas każdej płatności.

Załóż konto jeśli z listy partnerów zauważysz, że korzystasz i tak z większości ich usług. Przy okazji możesz dostawać niezobowiązujące podarunki.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *