Znaczenie imienia Marcin

Filed in Rozrywka by on 28 stycznia 2013 0 Comments

satisfied smiling businessmanMarcin wyróżnia się swoimi wielkimi zdolnościami organizatorskimi, które mogą go zawieść bardzo wysoko, nawet na najwyższe szczeble administracji państwowej, tym bardziej, że ma on wszelkie predyspozycje do przewodzenia innym ludziom i potrafi wyegzekwować sobie ich posłuszeństwo. Posiada ponadto bardzo twórczy umysł, więc jeśli nie zrobi kariery w polityce czy w innej dziedzinie, jest w stanie stać się osobą sławną przez swoje artystyczne uzdolnienia, które są nieprzeciętne.

Jest to osoba, która posiada dar przekonywania innych do swoich racji. Lubi uczyć innych i dawać im wskazówki. Ludzie są mu za to bardzo wdzięczni, bo przeważnie jego rady wychodzą im na dobre.

Skromność

Ma on zwłaszcza doskonały słuch muzyczny i niebywałe wyczucie rytmu, wiec głównie na tej dziedzinie powinien skupiać swoją uwagę i wysiłki. Cieszy się wielkim autorytetem wśród swojego otoczenia, a nierzadko jego sława wykracza daleko poza miejsce jego zamieszkania. Czasem nawet sam nie wie o tym, jaki jest znany, bo niewiele robi, by promować swoją osobę, na co nie pozwala mu jego wrodzona skromność, choć trzeba przyznać, że wyrazy uznania bardzo go cieszą, zwłaszcza jeśli pochodzą ze strony kobiet. Marcin ceni sobie bowiem bardzo towarzystwo przedstawicielek płci przeciwnej i doskonale dogaduje się z kobietami w różnym wieku.

Wierność

Może to również mieć wpływ na jego wierność w stosunku do małżonki, z czym jego żona zdecydowanie powinna się liczyć, zwłaszcza jeśli jest on osobą, którą często podróżuje, głownie ze względu na obowiązki zawodowe. Nie zawsze jednak tak bywa, ponieważ na ogół Marcin jest całkowicie oddany swojej rodzinie i w miarę możliwości stara się jej poświęcać jak najwięcej swojego czasu.

Zamknięty w sobie

Nawet jeśli nie jest to możliwe tak często, jak by chciał i jak jego rodzina tego potrzebuje, i tak udaje mu się jak najlepiej wywiązywać z obowiązków ojca, dzięki czemu ma doskonały kontakt ze swymi dziećmi. Są one dla niego nawet ważniejsze niż żona i jeśli zdarzy się tak, że jego pożycie małżeńskie nie układa się najlepiej, to mimo to dzieci nie mają do niego żadnych pretensji i ciągle darzą go taką samą wielką miłością, podobnie jak on je. Marcin bywa ponadto zamknięty w sobie i jeśli ma jakieś problemy natury osobistej, nigdy się z tym nie afiszuje i tylko kilka najbliższych osób może się dowiedzieć o jego kłopotach, częściej zaś nie wie o nich nikt poza nim samym.

Zobacz więcej : Znaczenie imion

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *