szkolenia dla sekretarek szkolenia sekretarka wrocław strona na przykład sekretariat i biuro w firmie promocja zgłoś osoby trzecia osoba gratis obsługa sekret

Mieszkanie z dala od centrum? W Zalesiu!

Filed in Budownictwo by on 24 lipca 2013 0 Comments

Czy Zalesie pozbawione jest miejskich wygód

Każdy kto decyduje się zamieszkać w mniej rozwiniętej i zarazem spokojniejszej dzielnicy wielkiego miasta zadaje sobie pytanie czy nie niesie to czasem ze sobą dodatkowych utrudnień. Jakie one mogą być? Przede wszystkim nieciekawy dojazd do kluczowych miejsc w naszym życiu, tzn. miejsca pracy, szkoły, przychodni, sklepów, aptek i tym podobnych. Dobrze jest zatem przed kupnem mieszkania zrobić mały rekonesans i sprawdzić jak pod tym względem prezentuje się okolica, w której zamierza się nabyć mieszkanie. Np. osoby, które chcą kupić mieszkanie w dzielnicy Krakowa Zalesie, mogą liczyć na to, iż w tym miejscu można trafić na wiele sklepów takich jak Lidl czy Lewiatan, a także sporo firm świadczących różnego rodzaju usługi: od fryzjera, przez kwiaciarza, po stomatologa. Oczywiście to nie koniec atutów tego miejsca. Niedaleko nowopowstałych mieszkań na Zalesiu znajduje się przystanek autobusowy, który osobom niezmotoryzowanym umożliwi dotarcie do innych części miasta, w tym do centrum. Osoby posiadające własne środki transportu nie będą również miały problemu problemu, gdyż drogi w okolicy są naprawdę bardzo dobre. W okolicy znajduje się także przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W pobliżu funkcjonuje również przychodnia lekarska, która pozwala na dostęp do opieki medycznej na wysokim poziomie. Warto wspomnieć także o tym, iż w odległości ok. 1 km leży Park Borkowski, który jest niezwykle zacisznym i pełnym zieleni miejscem. Na pewno każdy znajdzie tutaj to czego aktualnie potrzebuje. Jak widać dzielnica taka jak Zalesie ma bardzo dobrą infrastrukturę i przez to jest niebywale atrakcyjna. Jeśli cenisz nowe mieszkania Kraków na pewno będzie dla Ciebie odpowiedni. Warto zastanowić się nad kupnem mieszkania w tej okolicy.

nowe mieszkania kraków

Cisza i spokój – to musi wyróżniać idealne miejsce do zamieszkania

Sporo osób, które szuka w Polsce kąta dla siebie pragnie zamieszkać nieco dalej od miejskiego gwaru i centrum wielkich miast. Z tego powodu często ludzie decydują się zamieszkać na obrzeżach miasta lub w mniej ludnych i spokojnych dzielnicach. W przypadku stolicy małopolski – Krakowa – przykładem takiej dzielnicy jest Zalesie, które stanowi prawdziwą enklawę spokoju, zieleni oraz ciszy. W innych dzielnicach tego miasta można tego po prostu nie zaznać, jednakże Zalesie pod tym względem ma bardzo dużo do zaoferowania. Warto zatem zastanowić się nad kupnem mieszkania w tej dzielnicy – rzecz jasna jeśli kogoś na to stać i poszukuje kąta w takim miejscu. Przykładem inwestycji, która powinna spełnić oczekiwania takich osób są Mieszkania na Zalesiu. Dzięki firmie Frax-Bud można nabyć naprawdę atrakcyjne mieszkanko i to za całkiem przyzwoite pieniądze.

Sprawdź sam pod adresem: www.krakow.nowemieszkania.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *