Oświetl swój ogród

Filed in Budownictwo by on 14 lipca 2017 0 Comments

Gdy myślimy o oświetleniu i lampach, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę nasze mieszkanie bądź dom. Skupiamy na pomieszczeniach jak salon, kuchnia czy sypialnia. Staramy się, by lampy idealnie komponowały się z wnętrzem i dostarczały nam wystarczającej ilości światła. Ale przecież nie tylko w domu spędzamy czas, również po zmroku. Zwłaszcza teraz, latem, gdy tak wiele czasu spędzamy na naszych tarasach i w ogrodach, powinniśmy zastanowić się nad wystarczającym oświetleniem także tych miejsc. Z pomocą przychodzą nam lampy ogrodowe Philips.

Dłuższe wieczory…

Kiedy dni zaczynają być clampy ogrodowe philipsoraz dłuższe, a wieczory coraz cieplejsze, o wiele chętniej spędzamy czas w otoczeniu przyrody. Raz będzie to samotna lektura świetnej książki w leżaku na naszym tarasie, innym razem grill spędzony wspólnie z przyjaciółmi. W każdej z tych sytuacji powinniśmy zadbać o dobre oświetlenie naszego ogrodu. O czym warto pamiętać?

Wytrzymałe i oszczędne

Lampy ogrodowe Philips łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy lamp ogrodowych. Przede wszystkim są one wysoce odporne na wszelkie warunki pogodowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że lato to nie tylko słońce i wysokie temperatury, ale także częste burze. Lampy ogrodowe powinny być w stanie przetrwać wszelkie nawałnice w nienaruszonym stanie. Lampy ogrodowe Philips dzięki zastosowaniu w nich takich materiałów jak stal nierdzewna, aluminium, czy, zamiast szkła, syntetyki, idealnie sprawdzą się przy każdej pogodzie i nie musimy bać się o nie przy okazji bardziej obfitych deszczy czy silniejszych wiatrów.

Także energooszczędność jest mocną stroną lamp ogrodowych Philipsa. Dzięki zastosowaniu w swoich modelach oświetlenia LED, Philips może zapewnić swoim klientom oszczędności nawet do 80 procent! Ale to nie wszystko – jeśli zdecydujemy się na instalację lamp ogrodowych z dodatkowymi czujnikami ruchu, nasze oszczędności mogą być jeszcze większe. Takie lampy zapalą się jedynie, gdy ktoś będzie w ich pobliżu. To również ciekawy pomysł na dodatkowy sposób zabezpieczeń – jako środek na ostrzeżenie, że w pobliżu znajduje się ktoś obcy.

Lampy ogrodowe Philips charakteryzują się także niezwykle łatwą instalacją. Korzystając z instrukcji dołączanej do każdego z modelu marki Philips, naprawdę każdy jest w stanie złożyć i zamontować swoją własną lampę ogrodową Philips. Nie musimy już dzwonić po fachowców i ponosić dodatkowe koszta. Wspólne składanie i instalacja lamp może być także ciekawym pomysłem na wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu z naszymi bliskimi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *