Kobiece produkty znanej firmy

Filed in Ciekawostki by on 4 sierpnia 2015 0 Comments

Tommy Hilfiger to marka rozpoznawalna już chyba na całym świecie. Jej sława rozwinęła się zaledwie w ciągu trzydziestu lat. Marka ta stawia na wartości takie jak młodość, ponadczasowość, stonowanie, a nawet pewnego rodzaju skromność, która przejawia się również w umiarkowanych wzorach, oraz wysoka jakość. To wszystko sprawia, że projektant którego nazwisko stało się również nazwą marki, odniósł tak wielki sukces. Od końca lat dziewięćdziesiątych jego produkty mają szansę docenić też kobiety – wcześniej projektował jedynie dla mężczyzn. Dziś panie mogą kupić więc nie tylko spodnie czy płaszcz, ale i torebki Hilfiger, czy nawet kosmetyki z takim logo.

Ubrania i akcesoria na długi czas

Charakterystyczną cechą marki jest to, że ubrania i akcesoria opatrzone tym logo nie są w stanie się zestrzeć. Projektanci Hilfigera stawiają sobie za cel tworzenie produktów, które będątorebki hilfiger ponadczasowe i klasyczne. Nie ulegają oni tymczasowej modzie, za to stawiają na rzeczy, które można nosić przez całe lata. Dodatkowo są one na tyle stonowane i skromne, że mogą stworzyć odzieżową bazę. Nie kupimy więc torebki Hilfiger z wymyślnymi esami-floresami w kolorze żółto – czerwonym, ale klasyczną beżową, czarną, czy granatową z dostojną czerwienią – jak najbardziej. Ulubionymi kolorami w kolekcjach Hilfiger są właśnie granat, biel i czerwień, kojarzące się z amerykańską flagą. To wszystko w połączeniu z doskonałą jakością materiałów, szwów, połączeń i detali, sprawia, że ubrania te, choć kosztują dla Polaka niemało, stają się świetną inwestycją w dobry wygląd przez długi czas.

Linie produktów Tommy Hilfiger

W ofercie Tommy Hilfiger przeznaczonej dla kobiet można wyróżnić kilka linii produktów.

Wśród nich jest między innymi zapach, który reklamuje piosenkarka Beyonce – True Star, a nawet produkty do domu oraz łazienek, oznaczone jako Tommy Hilfiger for the Home. Oprócz tego klasyczna, dobrze znana linia Red Label, czyli jeansy, t-shirty i koszule, podobna jej linia Hilfiger Denim z jeansami, oraz Tommy Hilfiger – najpopularniejsza linia odzieży, która sprzedawana jest w każdym sklepie z produktami marki. Istnieje także linia ekskluzywna, dostępna tylko w wybranych butikach – H by Tommy Hilfiger.

Warto odnotować, że marka działa również charytatywnie, czego efektem są specjalne torebki Hilfiger, z których dochód przeznaczony jest na walkę z rakiem piersi, a w reklamach promujących stworzoną w szczytnym celu torebkę występowały znane aktorki i modelki. To działanie godne jest pochwały.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *