Nerka damska najmodniejszą torbą

Filed in Ciekawostki by on 30 lipca 2018 0 Comments

Zastanawiacie się, jaka torba jest najmodniejsza w obecnym okresie? Z pełnym przekonaniem trzeba powiedzieć, że najbardziej interesującym rozwiązaniem jest nerka. Inne modne fasony nie mogą się do niej równać. Niewykluczone też, że dla części z Was nerka jest zaskoczeniem. W końcu z pewnością większość z Was doskonale wie, o czym mowa, biorąc pod uwagę targowiska oraz bazary. Niemniej w tym wszystkim powinno się mieć na uwadze wykonanie, ale to sobie zostawmy.

Przykład tego, że triumfuje praktyczność

Fakt, że inne modne torebki damskie nie mają porównania z nerką to swego rodzaju triumf praktyczności. Można stwierdzić, że wspomniana obecność na targowiskach oraz bazarach to nie jest przypadek. Obecność ta związana była z niezbyt korzystną estetyką. Poza tym nerka niesie za sobą mnóstwo zalet (mowa o ulubienicy sprzedawców oraz sportowców) – wolne ręce, nieobciążone ramiona oraz pomieszczenie najpotrzebniejszych drobiazgów. W zasadzie należy do tego dodać jeszcze jedną zaletę, a mianowicie to, że trudno jest zgubić nerkę (nerka ma to do siebie, że kurczowo trzyma się pasa). Ktoś może zapytać, z czego wynika zmiana dotycząca estetyki? Odpowiedź na to pytanie to wpływ znanych (a jak znanych to również i cenionych) marek np. Marc Jacobs, Gucci, czy House of Holland. Szczegóły sobie zostawmy, w razie zainteresowania nie powinno być problemów ze znalezieniem interesujących wiadomości.

Nie interesujecie się damskimi nerkami?

Załóżmy teraz, że nie interesujecie się nerkami (można też je nazwać saszetkami). W końcu fakt, że mówimy o najmodniejszej torebce damskiej, może być dla kogoś nieprzekonujący. Zresztą powodów jest całe mnóstwo i skupianie się na nich, nie jest w tym momencie najważniejsze. Najważniejsze jest to, jak wybrnąć z sytuacji. Jedną z opcji jest wzięcie przykładu z trendsetterek. Jeżeli ktoś nie wie, trendsetterkami określa się osoby uważane za godne naśladowania i co najważniejsze mające swój niepowtarzalny styl. Tak więc trendsetterki podchodzą do sprawy w ten sposób, że kopertówka lub listonoszka ląduje na pasku/łańcuszku, a potem ten pasek/łancuszek umieszczany jest na biodrach. Przykład, proszę bardzo: https://www.brytyjka.pl/nerki-i-saszetki-cat-46.html

nerka na pas

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować znaleźć swój styl, ale wiadomo, że wiąże się to z niezrozumieniem ze strony otoczenia. Niełatwo zostać trendsetterką, w zasadzie trzeba powiedzieć wprost, że nie każda kobieta ma na to szanse (niewątpliwie też jak w każdej kwestii nieodzowne jest szczęście).

Nie zapominajmy, że moda jest zmienna

Warto jeszcze przejść do czegoś, co jest niewątpliwie oczywiste, ale dobrze, o tym przypominać — moda jest zmienna. Obecnie, jeśli interesuje nas modna torebka damska, najlepszym wyborem jest saszetka, za rok, kiedy zainteresuje nas taki fason , może być zupełnie inaczej. W zasadzie jest to informacja dotycząca tego, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Z jednej strony nikt nie gwarantuje nam, co będzie modne za rok, ale z drugiej wykluczanie jakiejkolwiek propozycji jest błędem (innymi słowy — wszystko jest możliwe).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *