Znak zodiaku Strzelec

Filed in Ciekawostki by on 11 grudnia 2019 0 Comments

Strzelec horoskop

Strzelec jest dziewiątym z kolei znakiem zodiaku i należą do niego osoby urodzone pomiędzy 22 listopada, a 21 grudnia. Tym, co charakteryzuje większość przedstawicieli tego znaku z pewnością jest wewnętrzna radość, towarzyskość oraz entuzjazm, którym potrafią zarażać. Rzadko zamartwiają się na zapas czy przejmują sprawami, na które nie mają wpływu. Są realistami z optymistycznym nastawieniem, których szklanka najczęściej jest do połowy pełna. Do najbardziej znanych Strzelców należą między innymi: papież Franciszek, Woody Allen, Steven Spielberg, Tina Turner, Britney Spears, Christina Aguilera, Nelly Furtado, Brad Pitt, Ozzy Osbourne, Jimi Hendrix, Bruce Lee, Mark Twain, Ludwig van Beethoven, Winston Churchill, Julia Tymoszenko, Józef Piłsudski, Adam Małysz, Tomasz Adamek, Robert Kubica, Agnieszka Włodarczyk czy Katarzyna Skrzynecka. Jeśli jesteś ciekawy co jeszcze charakteryzuje zodiakalne Strzelce, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej na temat znaku Strzelca – odwiedź naszą stronę:
https://www.alehoroskop.pl/znaki-zodiaku/strzelec.html

Zodiakalny strzelec

Strzelce to tak naprawdę wolne, kolorowe ptaki, które nie są w stanie znieść jakiegokolwiek uwięzienia. Nie dają sobą manipulować, są zawzięte, chadzają własnymi drogami i rzadko biorą sobie do serca rady innych. Wolą się sparzyć ale zrobić coś po swojemu niż podporządkowywać się szaremu tłumowi. Uwielbiają rozmawiać, dzielić się z innymi swoim zdaniem, chętnie podróżują i biorą udział w różnych kulturalnych wydarzeniach. Najgorszym, co może je spotkać jest nuda, bezczynność i rutyna, nic więc dziwnego, że ich życie to karuzela, a nawet rollercoaster, który inne osoby z pewnością szybko przyprawił by o ból głowy.

Z drugiej strony, Strzelce mają skłonność do nałogów – lubią się bowiem bawić, są spontaniczne i z reguły nie odmawiają sobie przyjemności. Rzadko widzą w czymkolwiek problem, jest więc raczej pewne, że nigdy nie przyznają, że coś ich przerasta, a tym bardziej nie poproszą o pomoc. Warto więc mieć swoje bliskie Strzelce na oku i reagować zawsze gdy coś w ich zachowaniu nas zaniepokoi.

Znak zodiaku Strzelec

W miłości Strzelce są bardzo oddane. Co prawda ich ognisty temperament, nieraz doprowadzi do kłótni jednak prawda jest taka, że Strzelec za kogoś sobie bliskiego, jest w stanie oddać własne życie. Czasem nie pokazuje jak bardzo mu zależy, jednak w głębi serca kocha i potrzebuje tego, by samemu być kochanym. Najlepszymi partnerami dla zodiakalnych Strzelców są inne Strzelce, a także Barany, Lwy, Wagi i Wodniki. Unikać powinny natomiast wszystkich Byków i Raków.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *