Nowa formuła PH Perfekt od Advanced Nutrients

Filed in Dom by on 16 września 2014 0 Comments

Nawozy od Advanced Nutrients od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Na ten wpływ na wiele czynników, m.in. nowe formuły środków oferowanych do sprzedaży. Jedną z nich jest PH Perfekt, bazująca na takich składnikach odżywczych jak Grow, Micro i Bloom. Dzięki zastosowaniu tych substancji, hodowcy roślin mogą cieszyć się otrzymaniem wydajnych plonów.

Nowa formuła nawozów Advanced Nutrients zapewnia roślinom wszystko to, czego najbardziej potrzebują. A zatem dostępu do najwyższej jakości minerałów oraz witamin. Zaletą produktu jest fakt, że nowy skład, dzięki zastosowaniu unikatowej technologii chelatowania, umożliwia stworzenie tak optymalnych warunków do wzrostu, że składniki odżywcze potrzebne do rozwoju są w stanie przetrwać nawet w niekorzystnej glebie, nie sprzyjającej kwitnieniu.

Grow, Micro i Bloom od Advanced Nutrients zapewniają roślinom odpowiedni poziom odżywienia, dlatego powinien być stosowany u hodowców, którzy ukierunkowani są na szybki wzrost i obfite plony. Hodowane rośliny nie tylko rosną szybko, ale przede wszystkim zdrowo. Zostało naukowo udowodnione, że nawozy od Advanced Nutrients posiadają więcej potrzebnych do wzrostu mikroelementów niż jest to zauważalne w przypadku innych, konkurencyjnych produktów tego rodzaju. A do tego charakteryzuje się bardzo szerokim działaniem, a jego użycie nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Z nawozami tej firmy problem pożółkłych liści, wolnego wzrastania czy słabej wydajności raz na zawsze odejdzie do lamusa. Rzeczą godną uwagi jest również fakt, iż nawozy od Advanced Nutrients zapewnią stabilny poziom pH gleby. Wyrównują wszelkie wahania poziomu (między 4,5 a 8,5 pH), które występują naturalnie, dzięki czemu męczące, częste i ręczne dostosowywanie pH wody będzie już zbytecznym zajęciem.

Omawiana formuła nawozu zapewnia roślinom odpowiednią chelatację. Mianem tego procesu określamy zjawisko, w którym składniki odżywcze są łatwiej przyswajalne przez rośliny na poziomie molekularnym, dzięki czemu zapewniają odpowiedni poziom składników pokarmowych, koniecznych do wytworzenia właściwego systemu korzennego roślin.

Wzmacniacze roślin od Advanced Nutrients są niezwykle proste w użyciu, o czym świadczy nie tylko łatwość rozrobienia, ale również dostępność mieszanki 2 w 1 czy 5 w 1. W efekcie omawiane nawozy nie tylko ulepszą system uprawy roślin, ale również bezpośrednio wpłyną na zwiększoną wydajność, która z pewnością każdemu hodowcy przypadnie do gustu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *