Filmy animowane 2019

Filed in Dzieci by on 25 marca 2019 0 Comments

Co nowego w kinach?

W roku 2019 na ekrany kin wchodzi mnóstwo wspaniałych produkcji animowanych. Jedne tworzone z myślą o najmłodszych, inne o tych troszkę starszy, jednak wszystkie zrobione z ogromnym rozmachem, starannością o szczegóły, pełne humoru, niesamowitych zwrotów akcji i ciekawych postaci.

Bajki Disneya

Zdecydowanie swoich fanów, rozpieszcza w tym roku wytwórnia Disney. Tytułami, których premiera wyczekiwana jest najbardziej to oczywiście planowana na lato czwarta część Toy Story oraz Frozen 2, który w kinach pojawi się najprawdopodobniej w listopadzie. Ciekawie zapowiadają się jednak też tegoroczne wersje Dumbo, Alladyna i Króla Lwa. Mimo, iż będą w nich grać aktorzy, to elementy animacji będą w nich bardzo widoczne i sprawią, że historie będą jeszcze bardziej magiczne i piękne!

Shrek 5

Szczęśliwi są z pewnością także fani Shreka. Jak obiecują twórcy, piąta część przygód dzielnego ogra, wesołego osła, mądrej Fiony i reszty przyjaciół zapowiadana jest na ten rok, choć oficjalnej daty jeszcze nie znamy. Wytwórnia odpowiedzialna za Shreka czyli DreamWorks, podobnie jak Disney, nie próżnuje i tworzy kolejne części swoich flagowych animacji. Już w lutym, dzięki filmowi Jak Wytresować Smoka 3, mogliśmy poznać finał historii Czkawki i Szczerbatka. Teraz z niecierpliwością czekamy na Shreka 5, a biorąc pod uwagę oficjalne zwiastuny, jest na co!

Większość fanów filmów animowanych, zaciera już ręce na drugą część Sekretnego życia zwierzaków domowych, których premiery spodziewamy się pod koniec czerwca. Biorąc pod uwagę, że tworzą ją Ci sami ludzie, którzy są odpowiedzialni za Minionki – jesteśmy pewni sukcesu tej produkcji!

Bardzo ciekawą propozycją jest też film z elementami animacji – Detektyw Pikachu. Poza aktorami, występują w nim także animowane Pokemony, a temu najważniejszemu, czyli żółtemu, elektryzującemu Pikachu, głosu użycza sam Ryan Reynolds, czyli ten sam gość, który gra Deadpoola. Premiera tej produkcji zapowiadana jest na koniec maja.

Filmy dla dzieci w kinie

Do kin w tym roku, z pewnością pójdą tłumnie też najmłodsi widzowie. Dla nich twórcy przygotowali między innymi cudowną opowieść o psie, który ze wszystkich sił próbuje wrócić do domu i swojej ukochanej właścicielki – czyli Corgi, Psiak Królowej. Kolejnymi produkcjami, które będą odpowiednie dla kilkulatków, choć spodobają się też starszym, to między innymi: Kraina Cudów, Paskudy UglyDolls czy Angry Birds 2.

Jak widać, jeśli chodzi o animacje, w tym roku każdy znajdzie coś dla siebie. W zasadzie w każdym miesiącu, czeka nas jakaś ekscytująca premiera, która z pewnością zgromadzi w kinach setki tysięcy widzów.

Więcej na temat premier filmów animowanych w 2019 roku dowiesz się klikając w link: https://www.filmy-animowane.pl/filmy-animowane-2019/premiery-bajek-2019.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *