Gdzie zorganizować urodziny?

Filed in Dzieci by on 2 października 2018 0 Comments

Ile razy jako rodzic zastanawiałeś się jak urządzić swojemu ukochanemu dziecku urodziny. Czy wybierać ich tematykę, a jeśli tak to jaką, ilu zaprosić gości, jaki przeznaczyć na nie budżet, czy zatrudniać na nie animatora i wreszcie, robić je w lokalu czy też w zaciszu własnego domu? Jeśli te pytania co roku zaprzątają Twoją głowę i nie dają Ci spać w nocy, w tym artykule spróbujemy co nieco Ci podpowiedzieć.

Gdzie zrobić urodziny

Przede wszystkim policz gości, których zamierzasz zaprosić. Zwróć przy tym uwagę na to, kogo lubi Twoje dziecko i w czyim towarzystwie dobrze się czuje. Nie zawracaj sobie głowy tym, co wypada, a co nie. Dzieci nie rozumieją jeszcze konwenansów! Jeśli Twoja lista jest długa, czyli zawiera więcej niż osiem imion, postaw na organizację urodzin w lokalu. Unikniesz sporej ilości pracy jaka czaka Cię podczas przygotowywania urodzin domowych, a także będziesz spokojniejszy o meble, dywany, ściany i wartościowe sprzęty.

Za urodzinami w lokalu przemawia także fakt, że wyjście gdzieś z domu, już samo w sobie jest atrakcją. W lokalu łatwiej przygotować niespodziankę i piękny wystrój, profesjonaliści zajmą się jedzeniem, a także sprzątaniem gdy będzie już po wszystkim. Dodatkowo zatrudniając animatora czasu wolnego dla dzieci, Ty jako rodzic możesz pójść w tym czasie na kawę i dobre ciastko lub spędzić na spokojne czas ze swoją drugą połówką!

Urodziny dziecka w domu

Podejmując taką decyzję, pomyśl także o porze roku i pogodzie. Jeśli dysponujesz dużym ogrodem, a aura sprzyja spędzaniu czasu na wolnym powietrzu, możesz pokusić się o zorganizowanie garden party. Animator z pewnością zorganizuje dzieciom czas w taki sposób, że będą się świetnie bawiły i podpowie co przygotować do jedzenia. Warto jednak wziąć tu też pod uwagę możliwość pojawienia się nagłych, letnich burz, które mogą nieco pokrzyżować plany.

Podsumowując, z pewnością łatwiej i przyjemniej jest zorganizować urodziny w lokalu. Nie musimy się wówczas przejmować pogodą, przygotowywaniem jedzenia czy dekoracji. Poza tym omija nas wątpliwa przyjemność sprzątania!

więcej na temat urodzin dla dziecka znajdziesz tu: http://www.urodziny.rzeszow.pl/urodziny/urodziny-dla-dziecka.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *