Poduszki do karmienia dla młodych mam

Filed in Dzieci by on 25 października 2016 0 Comments

Ciąża i wczesne macierzyństwo to czas wielkich zmian w życiu każdej kobiety. Od tej pory nie jest ona bowiem sama, a cały czas ze swoim maleństwem, które wymaga opieki i zaangażowania. Już w czasie ciąży może ona odczuwać różnego rodzaju dolegliwości, związane z tym, że w jej ciele rośnie mały człowiek. Większość kobiet skarży się przede wszystkim na poważne bóle kręgosłupa, szczególnie w odcinku lędźwiowym oraz na kłopoty ze spaniem.

Wygoda w ciąży

W szczególnej sytuacji znajdują się przyszłe mamy, które do tej pory zawsze sypiały na brzuchu, a od pewnego momentu ciąży nie mają już takiej możliwości. Najczęściej przez to mają one poważne problemy z wysypianiem się i nie potrafią znaleźć sobie odpowiedniego miejsca. Dla takich kobiet zbawieniem może okazać się poduszka do spania w ciąży. Takie poduszki sprzedawane są w różnych rozmiarach i w różnych kształtach. Są to często poduszki podłużne, wąskie i dość długie. Bywa, że przybierają one kształt litery „J” lub litery „U”. dzięki nim, przyszła młoda mama może bez problemu ułożyć się w wygodnej pozycji, na przykład podnieść wyżej nogę, podłożyć sobie poduszkę pod obolały kręgosłup lub imitować leżenie na brzuchu, dzięki poduszce.

poduszka do karmienia

Poduszka do spania podczas ciąży

Wiele kobiet przyznaje, że taka poduszka do spania w ciąży przyniosła im duże ukojenie w końcowej fazie ciąży i dzięki niej, były w stanie wygodnie wypoczywać w nocy, lub nawet w ciągu dnia na kanapie. Producenci takich poduszek proponują również inne wygodne rozwiązania dla młodych mam. Jednym z nich jest poduszka do karmienia. Okazuje się, że dzięki niej, młoda mama może przybrać bardzo wygodną pozycję i nie musi ona przejmować się prawidłowym ułożeniem swojego dziecka, ponieważ poduszka stanowi idealne podparcie dla młodego człowieka. Dzięki niej, dziecka nie trzeba trzymać cały czas na ręku i odpoczywają ręce i ramiona.

Jaka poduszka w ciąży?

Warto zainwestować w zakup takiej poduszki, ponieważ dzięki niej, można dziecko karmić wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Obecnie producenci proponują poduszki w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od preferencji i potrzeb młodej mamy. Najlepiej jest poduszkę wypróbować w sklepie i sprawdzić ułożenie dziecka. Wówczas można mieć pewność, że poduszka będzie idealnie dopasowana do anatomii dziecka i mamy. Takie poduszki występują również w przeróżnych pięknych kolorach i wzorach, dzięki czemu karmienie nigdy nie jest nudne i dostarcza również dziecku wrażeń. Poszewki są oczywiście wykonane z wysokiej jakości bawełny i można je prać w pralce razem z innymi bawełnianymi rzeczami, najlepiej w proszku przeznaczonym dla dzieci, aby uniknąć uczuleń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *