Animator na urodziny

Filed in Rozrywka by on 3 czerwca 2020 0 Comments

Animator dla dzieci

Każdy rodzic chyba chociaż raz w życiu zastanawiał się jak urządzić swojemu dziecku oryginalne, piękne i pełne świetnej zabawy urodziny. Kulki? Nic ciekawego, prawie jak na placu zabaw, tyle że z kolorowymi kulkami. Poza tym dzieciaki bardzo szybko z tego wyrastają. Restauracja? Przecież przy stole kompletnie się zanudzą… To może w domu? No tak, tylko co tam z nimi robić? I tu z pomocą przychodzi pomysłowa, kreatywna, ciekawa, uśmiechnięta i energiczna osóbka jaką jest animator!

Zabawa z animatorem jest o tyle ciekawsza, że ten zawsze ma głowę pełną pomysłów, potrafi dostosować imprezę do wieku dzieci, wie co da im masę frajdy, a jednocześnie jest dla nich bezpieczne. Animatorzy nierzadko mają przygotowane różnego rodzaju gadżety oraz muzykę. Znają najnowsze trendy i doskonale wiedzą co kochają dzieciaki.

Animator na urodziny w domu

Jeśli chodzi o to, jaką przestrzeń wybrać do urządzenia urodzin, to dobrze by była ona po prostu duża i dość przestronna. Oczywiście animator dostosuje zabawy także do mniejszych miejsc, jednak dużo ciekawiej jest gdy można trochę pobiegać i potańczyć! Tak więc jeśli masz dom, który pozwala na bawienie się w nim jednocześnie zaplanowanej ilości dzieci, skorzystaj z niego. Jeśli pogoda dopisuje, a jesteś posiadaczem ogrodu czy działki – świetnie! Jeśli natomiast nie masz warunków u siebie, swojego lokalu użyczy Ci animator. Dzięki temu, że najczęściej miejsce to przygotowane jest specjalnie pod dzieci, a wokół piętrzą się niesamowite gadżety do zabawy, gry, maszyny do baniek, dymu i inne bajery, dzieci momentalnie poczują się jak w niebie!

Urodziny z animatorem

Poza zabawami ruchowymi, zespołowymi, tańcami czy wyścigami, animatorzy w przerwach nierzadko stawiają także na zabawy manualne, doświadczenia czy swego rodzaju sztuczki. Pojawiają się bardzo ciekawe i niedostępne wcześniej dla większości dzieci wytwornice baniek, wytwornice ciężkiego dymu, dywany multimedialne czy inne sprzęty pozwalające przez chwilę poczuć się jak w bajce. A propos bajki – świetnym pomysłem jest także zrobienie naszemu dziecku niespodzianki i stworzenie urodzin tematycznych. Twoje dziecko kocha kosmos, będą zabawy związane z planetami, rakietami, gwiazdami i czarnymi dziurami. Uwielbia księżniczki? Animatorka może się nią bez problemu stać, do tego masa balonów, akcenty z jednorożcami, malowanie buziek czy test wiedzy o królewnach i nasza mała solenizantka będzie piszczeć z radości. Dla animatora nie ma bowiem rzeczy niemożliwych. To swego rodzaju super bohater, tyle że bez peleryny. Choć w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie by tą pelerynę jednak miał!

Ile kosztuje animator na urodziny?

Odpowiedź znajdziesz w poniższym linku:

Urodziny

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *