Gadżety Superman

Filed in Rozrywka by on 18 listopada 2015 0 Comments

Superman to jeden z najpopularniejszych superbohaterów. I  jeden z najbardziej nośnych tematów na fanowskie gadżety. Czapki Superman, koszulki, plecaki, figurki, to tylko wierzchołek góry lodowej. Gadżetów dla jego fanów i dla wszystkich fanów klimatów komiksowych jest znacznie więcej – wystarczy się przyjrzeć ofertom sklepów  z takimi zabawkami. Coś dla siebie znajdą nie tylko mali i więksi chłopcy, ale przede wszystkim – dziewczyny i kobiety. Bo kto powiedział, że one też nie kochają Supermana? Właściwie nie powinno to dziwić, bo każda kobieta chciałaby tak charyzmatycznego mężczyzny, jakim był Clark Cent, potrafiący ratować z każdej, nawet najgorszej opresji.

Kobiece gadżety dla fanek Supermana

gadżety superman

Sukienki, szpilki, a nawet elementy bielizny… wszystko co potrzebne kobietom, może mieć na sobie wizerunek Supermana. O ile z niektórymi rzeczami może być problem, jeśli zechcemy ich szukać w galeriach handlowych, ale jeśli lubimy zakupy w sieci, na przykład na Ebayu, nie powinno być kłopotów z ich zdobyciem.

Pierwszą ciekawą propozycją dla kobiet (ale i ciekawą atrakcją dla ich partnerów) jest bielizna z Supermanem.  Staniki, majtki, oraz całe komplety dostępne są min. w sklepach Etsy, choć zdarzały się w ofertach również polskich sklepów sieciowych z odzieżą. Dla przyszłych pań młodych ciekawostką mogą być podwiązki z Supermanem, które pozwolą przełamać nudną biel ślubnej sukienki, oraz jednocześnie zawierają w sobie „coś czerwonego i coś niebieskiego”.

Wszystkie panie kochają buty, a wśród nich największą popularnością cieszą się szpilki. Jakiś czas temu modne były buty w komiksowe wzory, więc nic dziwnego, że ktoś stworzył takie, na których są wyłącznie kadry z komiksów Supermana. Dostępne są także sukienki w podobnym klimacie, utrzymane w stylistyce pin-up. To ubranie raczej dla odważnych i pewnych siebie pań.

Gadżety uniseks

Koszulki z logo Supermana na piersi to już klasyka, która dostępna jest zarówno w wersji męskiej jak i damskiej, są także maleńkie koszulki i body dla dzieci w każdym wieku, nawet tych nowo narodzonych. Czapki Superman – to również gadżet, który można kupić każdemu, i to zarówno w wersji zimowej, jak i letniej, z daszkiem. Może to być także czapeczka dla maleńkiego dziecka. Dla fanów, którzy mniej chcą eksponować swoją miłość do komiksów pozostają takie drobne elementy jak np. skarpetki, muszki czy subtelne spinki do koszuli, albo gadżety do biura – myszki z logo Supermana, kubki, pendrivy, czy choćby notatniki.

który z gadżetów podoba Wam się najbardziej: bielizna, sukienki, gadżety elektroniczne, czy może czapki Superman?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *