Miłosny horoskop dla Ciebie. Wybierz idealnego partnera!

Filed in Rozrywka by on 5 grudnia 2012 0 Comments

Wybrany znak zodiaku ma przypisane pewne cechy. Jedni są  apodyktyczni ani wymagający; potrafią nie okazywać swoich uczuć i ukrywać gniew pod miłym uśmiechem. Są z natury skryci i potrafią dotrzymywać tajemnic innych, nigdy nie zdradzając ich komukolwiek innemu. Są uniwersalnymi przyjaciółmi i dobrymi członkami rodziny. W oddziaływaniu na kobiecą psychiką w celu przyciągnięcia uwagi i uwiedzenia kobiety.

Związki i zdrowie

Przez cale swoje życie poszukują pięknych i atrakcyjnych kobiet i lubią przebywać w ich towarzystwie. Mają wiele związków i nie pozostają wierni kobietom, z którymi się żenią. Przyjmują postawę hedonistyczną i materialistyczną. Są wrogami dyscypliny i niezdolni są do wykonywania jakiegokolwiek rodzaju praktyk duchowych; czasami może się zdarzyć, że są religijni, przeważnie jednak tak się nie zdarza. Są podatni na choroby weneryczne i choroby nasienia.

Kobiety „szóstki”

Kobiety „szóstki” są fizycznie piękne, proporcjonalnie zbudowane i mają wyrafinowany gust. Ich miłość stanowi odmianę, miłości macierzyńskiej. W okresie dojrzewania są figlarne, swawolne i zmysłowe. W tym czasie pociągają je sprawy płci i sprawiają im radość gry miłosne; po dwudziestym piątym roku życia męczą je te próżne zabawy. Po wycofaniu się z przygód miłosnych  zaczynają bardziej interesować się swoją karierą Są zazwyczaj powolne i pełne temperamentu. Mają upodobanie do strojów i biżuterii. Sarnę projektują swoje suknie i żyją w luksusie. Otaczają się uczonymi, artystami i ludźmi o inklinacjach duchowych. Pomagają członkom rodziny i rodzicom; kochają sprawiedliwość i prawdę. Są niezawodne i nie uciekają od odpowiedzialności. Uwodzą świątobliwych mężczyzn.

Niezależność i niezdecydowanie

Mężczyźni i kobiety „szóstki” mają niewielu przyjaciół i wiele razy w ciągu życia bywają samotni. Kochają swoje domy. Nie angażują się; kochają wolność, prostotę i spokój i nie są samolubni. Są niezdecydowani i nic potrafią przez dłuższy czas skupić uwagi na jednym przedmiocie. Mają wiele szczęścia, Otrzymują w życiu pomoc i wskazówki z nieznanych od cudzoziemców i osób sprawujących władze. Ludzie „szóstki” powinni wystrzegać się lenistwa. Nie powinni łatwo ulegać wzruszeniom. Jeżeli będą zażywać ayurwedyczne preparaty – mukta pishti (sproszkowane perły) (sproszkowany koral) z łyżeczką śmietanki lub miodu przed udaniem się na spoczynek, przezwyciężą swoją, nerwowość. Powinni nauczyć się dogłębnie oceniać ludzi, zanim im zaufają. Szczególnie kobiety powinny nauczyć się oceniać innych zanim wejdą z nimi w związki fizyczne lub finansowe.

Praca

Powinni unikać kłótni i nie tracić energii na wyjaśnianie swojego zachowania, bądź pomysłów. Najlepiej im idzie praca, gdy pracują powoli; powinni unikać pośpiechu, ponieważ to sprawia, że niszczą swoją prace. Powinni unikać ciężkiej pracy fizycznej, ponieważ ich konstytucja nie jest odpowiednia do tego rodzaju prac. Powinni wybaczać ludziom, którzy ich krzywdzą i nie tracić energii na pielęgnowanie myśli o zemście. Żywienie urazy i rozpamiętywanie nieprzyjemnych minionych zdarzeń szkodzi ich systemowi nerwowemu. Powinni wystrzegać się używania napojów wyskokowych, jako liczba przeznaczenia .

Sprawdź również sennik.biz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *