Premiery filmowe 2020

Filed in Rozrywka by on 6 grudnia 2019 0 Comments

Bajki 2020

Rok 2019 z pewnością obfitował z animacje, ale co przyniesie 2020 tego jeszcze nikt nie wie. My postaramy się przybliżyć daty oraz tytuły, które będą miały polską premierę w 2020 roku.

Premiery kinowe 2020

Ze 100% pewnością będzie kilka niespodzianek, które już w przyszłym roku pojawią się na kinowych ekranach. Oczywiście należy pamiętać, że są to tylko wybrane tytuły, ponieważ część z przyszłorocznych animowanych premier, nadal trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Tak więc, jeśli mimo upływu lat, nadal kochasz oglądać bajki, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Już na samym początku roku oglądać będziemy mogli przygody pewnego pieska imieniem Urwis. Pod opieką swojej ukochanej Pani, niczego mu nie brakuje, żyje w luksusie, a drapanie za uszkiem i pełne miseczki to jego codzienność. Niestety wszystko zmienia się gdy Pani umiera, a piesek w wyniku pewnych okoliczności trafia na ulicę. Tu przekonuje się na własnej sierści co to znaczy pieskie życie. Czy sobie poradzi i czy odnajdzie jakiegoś nowego przyjaciela? Tego dowiemy się już 3 stycznia 2020 roku!

Filmy animowane 2020

Tydzień po premierze Urwisa, na ekrany kin wejdzie animacja Tajni i Fajni opowiadająca o pewny agencie imieniem Lance, który stoi na straży porządku i walczy ze złymi charakterami. Pomaga mu w tym nieco zwariowany naukowiec Walter, który dba o to, by agentowi nie zabrakło supernowoczesnych gadżetów. W pewnym momencie, stają oni przed wyjątkowo trudną misją, którą uda się wykonać jedynie za pomocą podstępu. Walter postanawia więc zadbać o najlepszą z możliwych przykrywek dla swojego agenta i przemienia go w… gołębia! Czy dzięki temu Lance rozwiąże zagadkę? Koniecznie sprawdźcie sami! Tajni i Fajni w kinach już 10 stycznia.

W lutym czeka nas premiera filmu z elementami animacji – Sonic. Szybki jak błyskawica. Będzie ona opowiadać historię o niebieskim jeżu znanym z serii gier komputerowych. Pewien szalony naukowiec, w którego wcieli się mistrz komedii – Jim Carrey, będzie chciał zawładnąć światem, jednak by jego diabelski plan mógł się powieść, będzie on potrzebował czegoś ekstra. Tym czymś ma być niezwykła moc Sonic’a. Jeż natomiast ani myśli pomagać szaleńcowi – łączy więc swoje siły z policjantem Tomem i razem próbują pokonać czarny charakter. Czy im się to uda? Przekonamy się już 28 lutego.

Premiery kinowe 2020

Kwiecień będzie należał natomiast do królika imieniem Piotruś, którego poznaliśmy pierwszej części animacji z 2018 roku. Tym razem niesforny Piotruś w wyniku kłótni z mężem Bei postanawia opuścić ogródek i udać się w nieznane. Po drodze jego pewność siebie będzie wystawiona na próbę, a samotność zmusi do zastanowienia się nad samym sobą. Tymczasem najbliżsi Piotrusia szaleją ze zdenerwowania i robią wszystko, by królik wrócił do domu. Czy tak się stanie? Zobaczymy 17 kwietnia!

Zapraszamy po więcej informacji na stronę premiery bajek 2020.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *