Sennik zwierzęta

Filed in Rozrywka by on 18 czerwca 2020 0 Comments

Sennik zwierzęta

Ludzie od wieków utożsamiali zwierzęta z pewnymi cechami charakteru. Dla przykładu lew jawi nam się jako dostojny, mądry i niepokonany król fauny. Lis kojarzy się z przebiegłością oraz sprytem. Pies to symbol oddania i bezwarunkowej przyjaźni, a kot chadzania własnymi drogami i odrębności. Nic więc dziwnego, że także badacze snów w pewnym momencie skupili się nad tym, by wyjaśnić co oznacza pojawienie się konkretnego zwierzaka w danym marzeniu sennym. Jeśli więc zdarza Ci się często śnić o naszych mniejszych braciach – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Baran pojawiający się we śnie może przestrzegać przed nadmiernym uporem. Najprawdopodobniej zbyt kurczowo trzymasz się pewnych przekonań, zamykając się w ten sposób na to, co ma Ci do zaoferowania życie. Jednak Baran jest także pierwszym znakiem zodiaku, przez co wiąże się z początkiem. W takim razie może zapowiadać nowy etap w życiu, który dobrze wykorzystany, da mnóstwo szczęścia i samozadowolenia.

sennik online

Koń w symbolice snów, wiąże się ze zdrowiem, siłą fizyczną oraz witalnością. Jeśli więc coś Ci dolega, a w Twoim śnie pojawia się zdrowy, wolny koń, możesz być pewny, że niebawem poczujesz się lepiej. Sprawy mają się jednak z goła inaczej jeśli śni Ci się koń przywiązany do wozu – w takim wypadku może to oznaczać Twoją krótkowzroczność lub fakt, że ktoś Tobą steruje. Bądź więc uważny!

Wszelkie insekty oraz robaki symbolizują coś brudnego, niemiłego i coś, czego chcemy jak najszybciej pozbyć się z naszego życia. Jeśli pojawiają się w naszym śnie, może to więc oznaczać jakieś kłopoty, które mimo, że drobne, cały czas nad drażnią i nie dają spokoju. Z drugiej jednak strony, robaki mogą też być przejawami brudnych myśli i pragnień, które według nas nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego.

Sennik ptaki

Jaskółka pojawiająca się we śnie, zazwyczaj jest symbolem dobrych wiadomości, które odmienią nasze życie na lepsze. Jeśli jednak jaskółki, które Ci się śnią, są czarne, chore lub złowrogo do Ciebie nastawione, zwiastują one ogromne problemy. Kiedy we śnie jaskółka wlatuje do Twojego domu, przygotuj się na nowiny, które bardzo Cię zaszokują i sprawią, że zaczniesz inaczej patrzeć na pewne sprawy.

Bocian to symbol rodziny, który może zwiastować jej powiększenie się lub znaczną poprawę stosunków w niej panujących. Jeśli natomiast bocian śni się osobie, która w niedalekiej przyszłości wybiera się w jakąś podróż, może ona być pewna, że wyprawa przebiegnie pomyślnie i bez żadnych niemiłych niespodzianek.

Łabędzie pojawiające się we śnie wiążą się z miłością. Jeśli śni Ci się więc zdrowy, piękny łabędź oznacza to, że przed Tobą prawdziwa miłość. Jeśli natomiast łabędź z Twojego snu jest chory lub martwy, oznacza to, że zmarnowałeś szansę na coś pięknego, co mogło odmienić na lepsze całe Twoje życie.

Znaczenie snu o zwierzętach

Jak widać, zwierzęta pojawiające się w snach, mają bardzo bogatą symbolikę. Warto więc zwracać na nie uwagę ponieważ mogą pomóc w rozwiązaniu problemów, z którymi nie możemy sobie w żaden sposób poradzić.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *