Jaki smartfon dla podróżnika?

Filed in Rozrywka by on 2 sierpnia 2017 0 Comments

Większość dostępnej na rynku elektroniki użytkowej to sprzęt niezwykle wrażliwy na wstrząsy, upadki z wysokości, gwałtowne zmiany temperatury czy wilgoć. Dla kogoś, kto często wyrusza w teren, tego typu sprzęt jest zwyczajnie nieodpowiedni. Jeśli szukasz urządzenia, które sprawdzi się na biwaku, podczas prac na budowie czy w czasie wyprawy w góry, lepiej postawić na sprzęt odpowiednio zabezpieczony, odporny na uszkodzenia natury mechanicznej, na mróz czy wilgoć. Doskonałym przykładem takiego sprzętu może być smarfon CAT – marka należąca do znanego producenta ciężkiego sprzętu budowlanego, firmy Caterpillar.

Smartfony tej marki należą do grupy urządzeń o szczególnych właściwościach. Są niezwykle wytrzymałe, odporne na wstrząsy i upadki z wysokości, niewrażliwe na gwałtowne zmiany temperatur, na wilgoć czy kurz. Jeśli zatem często podróżujesz i chętnie zapuszczasz się w miejsca oddalone od cywilizacji, smartfon CAT może być dobrym wyborem, gdy chcesz pozostać w kontakcie ze światem i nie uszkodzić swojego smartfona w pierwszym dniu wędrówki. A co tak naprawdę przesądza o wyjątkowości smartfonów CAT?

Wzmocniona konstrukcja

To charakterystyczny element wielu modeli smartfonów przeznaczonych do użytkowania w trudnych warunkach terenowych. W przypadku linii smartfonów CAT wzmocniona została jednak nie tylko obudowa urządzenia, co zapewnia lepszą osłonę dla wrażliwej na wstrząsy elektroniki, ale także wyświetlacz. Wyświetlacze smartfonów to ten element konstrukcyjny, który zwyklesmartfon CAT w pierwszej kolejności ulega uszkodzeniu. Wybierając najnowszy smarfon CAT otrzymasz sprzęt wyposażony w szkło z serii Grilla Glass nowej generacji, które chroni wyświetlacz nie tylko przed stłuczeniem, ale także przed jego przypadkowym porysowaniem.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji, smartfony marki CAT dobrze znoszą trudne warunki pogodowe i klimatyczne. Niskie czy wysokie temperatury, duża wilgotność powietrza lub unoszący się w nim pył nie stanowią większego wyzwania dla smartfonów tej marki.

Wytrzymała bateria

To jeden z najważniejszych elementów nowoczesnego smartfona dedykowanego podróżnikom i osobom pracującym w terenie. Dzięki pojemnej baterii, smartfon CAT może działać przez wiele godzin ciągłej pracy lub przez kilka dni w trybie oszczędnym. To gwarantuje podtrzymanie stałego kontaktu ze światem, nawet jeśli wyruszamy w oddalone od cywilizacji dzikie ostępy.

Kamera termowizyjna

To znak rozpoznawczy najnowszych modeli smartfonów CAT produkowanych przez firmę Caterpillar. Dzięki kamerze termowizyjnej możemy rejestrować obraz nawet w kompletnej ciemności. Tego typu rozwiązanie to wielki atut dla myśliwych, ale też dla podróżników. Dzięki takiej kamerze łatwo zlokalizować źródła ciepła, co w niektórych sytuacjach może okazać się niezwykle pomocne.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *