Animator dla dzieci na wesele

Filed in Ślub i wesele by on 14 sierpnia 2018 0 Comments

Co z dziećmi na weselu?

Jest to pytanie, które pojawia się w głowie chyba każdego rodzica zaraz po tym jak dostaje zaproszenie na ślub i wesele. Część ludzi uznaje, że wesele nie jest imprezą dla dzieci i zostawia je z rodziną czy też znajomymi. Inni natomiast uważają, że dzieci nie powinny być pozbawiane tak wielkiej atrakcji jaką jest wesele, zabierają więc pociechy ze sobą.

Rozsądni Państwo Młodzi, organizując swój najważniejszy dzień w życiu, nie mogą zapomnieć o swoich najmłodszych gościach, szczególnie jeśli ujmują ich w zaproszeniach. Wiadomo jednak, że sami nie mają czasu ich zabawiać, a jednocześnie z pewnością nie chcieliby by dzieci były znudzone czy smutne. Rodzicom też byłoby przyjemnie móc przez chwile zająć się tylko sobą, nie kontrolując ciągle tego gdzie znajduje się w danym momencie ich pociecha. I właśnie tu z pomocą przychodzi animator!

Animator zabaw dla dzieci

Animator to człowiek z pasją, który uwielbia dzieci, ma ogromną wyobraźnię, potrafi skierować na siebie uwagę, jest przewidujący, a jednocześnie spontaniczny i pełen pozytywnej energii. Podczas wesela organizuje dzieciom różnego rodzaju zabawy, konkursy i atrakcje. Oczywiście wszystko dzieje się z dala od parkietu i stołów by nie przeszkadzać dorosłym gościom ani obsłudze lokalu. Nieraz dzieci w tajemnicy robią dla Państwa Młodych jakąś niespodziankę, którą potem z dumą prezentują przed wszystkimi gośćmi. Animator, który przyjeżdża na wesele, może zaproponować wiele atrakcji, takich jak na przykład tańce w ciężkim dymie, skręcanie baloników, zabawy z chustą, konkursy czy spotkanie z żywą maskotką!

Zabawy dla dzieci na weselu

Podsumowując, animator na weselu, szczególnie takim, na którym jest wielu małych gości, jest wręcz obowiązkowy. Mamy bowiem wówczas pewność, że dzieci nie przeszkadzają, a jednocześnie świetnie się bawią i są bezpieczne!

więcej o animatorze na wesele i atrakcjach znajdziesz na stronie:

Oferta

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *