Jakie dekoracje weselne?

Filed in Ślub i wesele by on 10 grudnia 2014 0 Comments

dekoracje weselneŚlub to wydarzenie wieloetapowe. Nakłada na przyszłych małżonków konieczność podejmowania różnych decyzji. Wszystko po to, aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy. Jednym z zadań jest wybór dekoracji weselnych.

Stojąc przed tym zadaniem, w pierwszej kolejności musimy się zastanowić, jak udekorujemy krzesła. A są na to dwa sposoby. Pierwszy to kokardy umieszczone na ich oparciu, wykonane najczęściej z satyny w bogatym wariancie kolorystycznym. Druga opcja to pokrowiec, stanowiący połać materiału zakrywający całe krzesło wraz z oparciem. Zazwyczaj te dekoracje weselne występują w kolorze białym, srebrnym i złotym. Alternatywą może być także połączenie dwóch tych sposobów i umieszczenie kokard na krzesłach gości, zaś pokrowców w miejscu, gdzie zasiądzie młoda para.

W dalszej kolejności należy pomyśleć o ozdobieniu samochodu. Można zdecydować się jedynie na skromne wstążki przyczepione do klamek i anteny auta bądź zakresem dekorowania objąć jego większy obszar. Ciekawym pomysłem może być kwiatowy cylinder umieszczony na przedniej masce lub inne florystyczne kompozycje przymocowane do karoserii samochodu. Tego rodzaju dekoracje weselne, które znaleźć można między innymi pod linkiem http://sklep.desoie.pl/8-dekoracje-weselne cieszą się już od lat wielką popularnością.

Przyszli małżonkowie muszą pomyśleć również o ozdobach na alkohol, które jak wiadomo, na weselu są wręcz nieodzowne. W tej kwestii narzeczeni mają naprawdę szerokie spektrum możliwości. Do wyboru są etykiety z fotografią pary młodej, jakie można nakleić na butelki albo pamiątkowe wiersze bądź specjalnie przeznaczone na tego rodzaju okoliczności zawieszki. Dekoracji weselnych na alkohol jest naprawdę wiele i z pewnością każda młoda para znajdzie taką, która najlepiej trafi w ich osobiste gusta.

Kolejnym rodzajem ozdób weselnych, które od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością to lampiony szczęścia. Wiele osób uważa, że ich forma odbiega od przyjętych na tego rodzaju okoliczności norm. Niektórym przywołują skojarzenia bardziej garden party niż ślubu. Mimo to warto zwrócić uwagę na tego rodzaju dekoracje weselne, gdyż mogą stanowić ciekawe urozmaicenie sali. Różnorodność kolorystyczna daje szerokie możliwości aranżu. Pozawieszane nad głowami bawiących się gości, mogą wyglądać naprawdę nietuzinkowo.

Odpowiednio dobrane dekoracje weselne stanowią niezwykle ważny etap w budowaniu zadowolenia z odbytej zabawy. Wpływają na kształtowanie dobrej atmosfery, która jak wiadomo, przekłada się na satysfakcję gości.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *