Parę słów o makijażu ślubnym

Filed in Ślub i wesele by on 31 marca 2014 0 Comments

Makijaż ślubny to bez wątpienia temat wart uwagi każdej kobiety szykującej się do ślubu. Czy jest sens samej się malować do ślubu? Jeżeli jesteś pewna, że tego dnia nie będziesz się stresować i zdążysz z wykonaniem makijażu, to czemu nie. Wiedz jednak, że makeup na ślub musi charakteryzować się perfekcyjnością w każdym calu.

Makijaż ślubny, czyli jak pomalować się samej

Jeśli jednak zdecydujesz się sama pomalować do ślubu, to warto abyś zwróciła uwagę na kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim makijaż musi pasować do całej stylizacji ślubnej, czyli sukni oraz dodatków… no i oczywiście do Twojego typu urody. Makeup musi być dopasowany do cery. Dobrze, abyś wykonała kilka prób i sprawdziła się w różnych odsłonach. Poproś bliskich, żeby Ci doradzili, w której wersji jest Ci najlepiej. Makijaż ślubny wymaga nieco innych kosmetyków niż ten stosowany na co dzień. Muszą to być trwalsze produkty, koniecznie będziesz musiała zakupić specjalny spray do utrwalenia efektów. Niestety musisz liczyć się z dużym wydatkiem i tutaj trzeba się zastanowić nad kwestią opłacalności, ponieważ większość z tych kosmetyków może Ci się więcej nie przydać.

podkreslenie rzęs podczas makijażu ślubnego

Makijaż ślubny dłońmi profesjonalistki

Zdecydowanie jest to bezpieczniejsza opcja. Raz, że nie będziesz musiała kupować dodatkowych kosmetyków, a dwa, że przed ślubem będziesz mogła po prostu zrelaksować się i oddać w ręce profesjonalistki. Chciałbym jednak wspomnieć o tym, że wybór wizażystki wcale nie jest łatwy. Na rynku jest wiele ofert i ciężko jednoznacznie określić, która specjalistka wykona dobry makijaż na ślub.  Na pewno musisz się przyjrzeć pracą różnych wizażystek. Makijażystka z prawdziwego zdarzenia na pewno publikuje w Internecie swoje portfolio. Zatem nie powinno być z tym problemu. Zrób selekcję, wybierz te wizażystki, które Twoim zdaniem wykonują najlepsze makijaże. Następnie sprawdź opinie o nich oraz jaki prezentują cennik. Wiedząc tych kilka rzeczy, będziesz mogła dokonać rozsądnego wyboru. Koniecznie sprawdź, czy dana specjalistka dojeżdża w dniu ślubu do klienta! W innym wypadku mogą zostać mocno zaburzone Twoje ślubne przygotowania. Inaczej jest z makijażem próbnym. Przyjęło się, ze klientka sama wtedy przyjeżdża do wizażystki. Ile może trwać próba? To już zależy od indywidualnego tempa pracy specjalistki. Nie powinno to jednak dłużej trwać niż półtorej godziny. Makijaż próbny jest bardzo istotny, wiec nie powinnaś z niego rezygnować. Czasem może się zdarzyć, że dostaniesz uczulenia na jakiś kosmetyk, a szkoda, żeby przytrafiło się to na Twoim ślubie.

Więcej możesz się dowiedzieć z http://www.goodchoice.com.pl/makijaz-slubny/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *