Znak zodiaku Koziorożec

Filed in Społeczeństwo by on 15 listopada 2019 0 Comments

Koziorożec znak zodiaku

Jest trzecim od końca znakiem zodiaku i należą do niego osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia, a 19 stycznia. Tym, co mówi się o Koziorożcach jest z pewnością to, że twardo stąpają one po ziemi, są wymagające, mówią otwarcie to, co myślą i lubią kontrolować sytuację.

Do najbardziej znanych Koziorożców należą między innymi: Elvis Presley, Marylin Manson, Joanna d’Arc, Al Capone, Muhammad Ali, Jim Carrey, Weronika Rosati, Mel Gibson czy Kim Dzong Un. Jeśli chcesz dowiedzieć się więc jakie zalety, wady czy umiejętności ma zodiakalny Koziorożec, zapraszamy do lektury.

Koziorożec zodiak

Potrafi mocno skupiać się na obranym celu i nie przyjmuje ostrzeżeń czy rad innych by dał sobie z tym spokój. Jeśli się na coś uprze, raczej nie ma możliwości by zawrócić go z obranej drogi. To realista, który rzadko buja w obłokach. Doskonale wie na co go stać i zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych stron. Jeśli chodzi o słabości, zazwyczaj je ukrywa ponieważ lubi uchodzić za kogoś, kto ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem.

Zodiakalne Koziorożce to ludzie bardzo praktyczni, potrafiący myśleć analitycznie i lubiący planować. Co prawda, czasem działają spontanicznie, jest to jednak u nich rzadkość. Kochają dobrą zabawę, spotkania z przyjaciółmi, dalekie wycieczki i eksplorację rzadko uczęszczanych miejsc. Mają w sobie coś z odkrywcy, lubią rozwiązywać zagadki, są spostrzegawczy i bardzo inteligentni.

Znak Koziorożca

Żeby jednak nie było tak różowo, Koziorożce mają także wady. Do tych, które przypisuje się im najczęściej z pewnością należy wspomniany wcześniej upór. Lubią gdy wszystko idzie po ich myśli, a jeśli tak nie jest potrafią być bardzo porywcze. Buntują się gdy ktoś chce ich na siłę zmienić czy wytyka im błędy. Nierzadko uważają siebie za istoty nieomylne i mądrzejsze od całej reszty ludzi, która ich otacza.

W miłości Koziorożce są dość trudne i potrzebują sporo czasu by dotrzeć się z drugą osobą. Zazwyczaj są stroną dominującą, a jeśli trafią na osobę o podobnie silnym charakterze, można być pewnym, że w tym związku od czasu do czasu będą pojawiały się karczemne awantury. Prawda jest jednak taka, że jeśli Koziorożec kocha, to całym sercem i mimo kłótni, poszedłby za ukochaną osobą w ogień. Potrafi na swój sposób być romantyczny, wobec innych zawsze stanie za swoją drugą połówką i nigdy nie pozwoli by ktoś ją skrzywdził. Koziorożec lubi być we wszystkim najlepszy, jeśli więc się uprze będzie najlepszym na świecie mężem, żoną, matą , ojcem, przyjacielem czy pracownikiem. Wystarczy dać mu szansę, odrobinę swobody, garść zaufania i oczywiście sporo pochwał.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *