Skuteczne metody na płaski brzuch

Filed in Uroda by on 30 stycznia 2017 0 Comments

Zimowy czas wciąż trwa, ale już teraz zaczynamy myśleć o tym, w jaki sposób wyrzeźbić swój brzuch. Jak pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okresie, kiedy mamy wzmożony apetyt, pogoda zaś, jak i szybko zapadający zmierzch, nie zachęcają do aktywności fizycznej. Z partią, jaką stanowi brzuch jest najwięcej problemu. Trzeba sporo pracy, wysiłku i czasu, bu wypracować jędrny i płaski brzuch. Co więcej, na idealny wygląd tej partii ciała mogą liczyć właściwie tylko młode osoby. A im dalej w czas, tym trudniej.

Nieinwazyjna liposukcja brzucha – metoda na płaski brzuch

Pośród najskuteczniejszych metod zwalczania mało jędrnego, obwisłego i zbyt dużego brzucha, oczywiście znajdujemy ćwiczenia i dietę. Ta ostatnia powinna być dobrze zbilansowana. Dostosowana do dziennego zapotrzebowania kalorycznego, ewentualnych schorzeń oraz prowadzonego trybu życia. Do tego aktywność fizyczna. Najlepiej sprawdzają się ćwiczenia pobudzające układ krążenia. Powodujące aktywację procesu termogenezy. W tym również ćwiczenia aerobowe i takie, które w ogóle pozwolą spalać tkankę tłuszczową, a co za tym idzie, również w obrębie brzucha. Popularne „brzuszki” nie zawsze przyniosą oczekiwane efekty i panuje wiele mitów na temat liczby, jaką należałoby codziennie wykonywać. Nie da się jednak ukryć, że odpowiedni rodzaj tego typu ćwiczeń, prawidłowo wykonanych, w poszczególnych seriach, potrafi wiele zdziałać. Szczególnie względem mięśni głębokich.

Tradycyjne rozwiązania w postaci diety i ćwiczeń wymagają mnóstwo czasu. Można pokusić się o skorzystanie z zabiegów, z zakresu chirurgii bądź medycyny estetycznej, dzięki którym znacznie szybciej uzyskamy pożądane efekty. Do wyboru mamy między innymi klasyczny zabieg, jakim jest liposukcja brzucha Gdańsk. Podczas zabiegu niwelowana jest objętość tkanki tłuszczowej żółtej, która spełnia rolę magazynu i to ona odpowiada za ten niechciany, nieestetyczny brzuch. Klasyczny zabieg to jednak wciąż interwencja chirurgiczna, mająca swoje wady oraz zalety. Istnieje niemała liczba przeciwwskazań do jego wykonania. Doskonałą alternatywą jest znacznie bezpieczniejszy i do tego praktycznie nieinwazyjny zabieg laser icon. Lipoliza laserowa to metoda nowoczesna, mało obciążająca. Pozwalająca poradzić sobie z usuwaniem tłuszczu z trudnych okolic, jak właśnie brzuch czy talia. Do tego efekty widoczne są niemal natychmiast po wykonaniu zabiegu. Nie jest to metoda na odchudzanie, ale świetny sposób na wymodelowanie sylwetki i nierzadko uzyskanie efekty wymarzonego, płaskiego brzucha.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *